• м. Маріуполь, Центральний район, вул. Торгова, будинок 2

УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Відповідно до пп. 21 п. 5.2.2. , п. 9.2.2.  ПРРЕЕ  ПОВІДОМЛЯЄМО, що у разі настання факту коливання ціни на електричну енергію на ринку в бік збільшення, ТОВ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО» буде ініційовано внесення змін до умов Договору в частині збільшення  ціни за одиницю товару пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку, протягом дії Договору про постачання електричної енергії споживачу. *

* – для споживачів, на яких поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року,  внесення змін до умов Договору в частині збільшення  ціни за одиницю товару відбувається у відповідності до вимог пункту 2 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку, але в межах до 10 відсотків.

У разі настання відповідних подій (коливання ціни на електричну енергію на ринку в бік збільшення) Споживачам будуть надіслані проєкти додаткових угод  з ініціативними листами та обґрунтуванням підстав внесення змін відповідно до умов договору.

НАГАДУЄМО СПОЖИВАЧУ про право припинити дію Договору у випадку, якщо запропоновані умови будуть неприйнятними, та змінити Електропостачальника, попередивши його за 21 день.

Ця інформація є ПОВІДОМЛЕННЯМ СПОЖИВАЧУ про намір ПОСТАЧАЛЬНИКА на зміни умов Договору про постачання електричної енергії, протягом його дії, за умови фактичного настання підстав.