• м. Маріуполь, Центральний район, вул. Торгова, будинок 2

ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Усі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання природного газу або у зв’язку з ним, відповідно до Правил постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП №2496, будуть вирішуватись Сторонами шляхом проведення переговорів і консультацій.

У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій такий спір передається на вирішення до Регулятора ринку природного газу згідно із Законом України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” та/або передається на розгляд до суду у відповідності з чинним законодавством України.

Рішення, прийняте Регулятором у ході досудового розгляду спору, є обов’язковим до виконання учасниками спору і може бути оскаржене в суді.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ЗВЕРНЕННЯ/СКАРГИ/ПРЕТЕНЗІЇ

 1. Повинно бути вказано:
  • Для фізичної особи: прізвище, ім’я, по батькові, адреса;
  • Для юридичного споживача, фізичної особи підприємця: назва, юридична адреса, адреса знаходження об’єкта електропостачання.
 2. Викладено суть порушеного питання пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
 3. Письмове звернення/скарга/претензія повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. При поданні звернення/скарги/претензії в електронному вигляді також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронним зв’язком не вимагається.

ВІДПОВІДАЛЬНА ОСОБА

Директор – Боровльова Лариса Миколаївна

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: 87515, Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Торгова,  будинок 2

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН: 

 • +38 097 104 00 40
 • +38 098 577 86 98

РЕЖИМ РОБОТИ:

 • Понеділок – Четвер : 08:00 – 17:00 (перерва – з 12:00 до 13:00)
 • П’ятниця: 08:00 – 16:00 (перерва – з 12:00 до 13:00)
 • Субота – Неділя: вихідні дні

ЕЛЕКТРОННЕ ЛИСТУВАННЯ: agasenergo@gmail.com